Gabinet OkuLux funkcjonuje od 2004 roku

Gabinet OKULUXGabinet OkuLux funkcjonuje na warszawskim Ursynowie już od 2004 roku. W tym czasie udało nam się pomóc wielu osobom zarówno w mniejszych, jak i tych bardziej poważnych kłopotach ze wzrokiem.

Tym, co wyróżnia nas na tle innych gabinetów, to kompleksowa oferta korekcji wad wzroku. Nasz gabinet specjalizuje się w kontroli krótkowzroczności (wolniejsze narastanie wady u dzieci i młodzieży), ortokorekcji, soczewkach kontaktowych korygujących wysoki astygmatyzm oraz soczewkach korygujących stożek rogówki. W naszym gabinecie przeprowadzamy również drobne zabiegi, które w bezkrwawy i bezbolesny sposób pozwalają pozbyć się drobnych zmian skórnych, występujących w okolicach oczu. Mottem naszego gabinetu jest: OCZY NAJWYŻSZA WARTOŚĆ. Dlatego polecamy produkty tylko najwyższej jakości i renomowanych firm.

Nasz gabinet, to przede wszystkim ludzie tu pracujący. Oprócz wieloletniego doświadczenia i profesjonalizmu, pracownicy wnoszą zaangażowanie i pasję, która jest szczególnie istotna w obszarach związanych ze zdrowiem i medycyną.

Do góry